GTPartner

Tor wyścigowy Łódź

Kategoria: Tor wyścigowy

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy TOR ŁÓDŻ jest jedynym takim obiektem w województwie łódzkim, ośrodek daje możliwość bezpiecznej jazdy kierowcom samochodów osobowych, motocykli oraz gokartów. ODTJ składa się z nitki toru o szerokości ok 12m, dwóch płyt poślizgowych oraz budynku z salą konferencyjną i kawiarnią. Obiekt wyposażony został w nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heuer. Oprócz roli ODTJ, Tor Łódź doskonale nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i imprez zarówno dla osób prywatnych, jak i całych firm.

Oprócz roli ODTJ, Tor Łódź doskonale nadaje się również jako miejsce idealne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i imprez zarówno dla osób prywatnych, jak i całych firm.

Obiekt wyposażony został w nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heuer. Kierowcy samochodów, gokartów lub motocykli otrzymują transpondery, które umieszczają w swoich pojazdach. Wyniki wyświetlane są na telewizorze w poczekalni toru i na specjalnie stworzonej na potrzeby Toru Łódź, aplikacji mobilnej, która pozwoli porównywać swoje wyniki z innym kierowcami oraz ułatwi śledzenie postępów przy kolejnych pokonaniach trasy.

 

 

Chiptuning nie
Tuning wizualny nie
Tuning techniczny nie
Stacja diagnostyczna nie
Przegląd rejestracyjny nie
Naprawa turbo nie
Naprawa skrzyni biegów nie
Specjalizacja
  • Wszystkie marki aut
  • Motocykle

Lokalizacja

Kiełmina 78, 95-010, Stryków, Łódzkie, Poland

Tel. kom.: 722 000 999
Strona www: www.tor-lodz.pl
Email: info@tor-lodz.pl

Komentarze